MENU
kurz-vmp-o-nas
Udělejte papíry na loď
Z pohodlí Vašeho křesla
Vyzkoušet ZDARMA

O nás

Kpt. Pavel Kocfelda je absolventem SPŠ v Děčíně se zaměřením na provoz a ekonomiku lodní dopravy s praxí u Československé plavby labsko-oderské, Státní plavební správy a Hasičského záchranného sboru. Je autorem mnoha odborných publikací, např. o radarové navigaci, příručky VMP, MPZ atd.

Přispíval do odborných časopisů, od roku 1990 provozoval firmu REKO, působící jako školicí a výcvikové středisko pro vedení malých plavidel, od roku 1999 zahájil školení a výcvik námořního jachtingu a plavby, mezi jeho klienty patřili kromě veřejnosti také Armáda ČR, Vodní záchranná služba, Hasičský záchranný sbor či Městská policie.

Novinka na trhu

Připravili jsme pro vás studiová videa špičkových odborníků, doplněná animacemi příkladů, která Vám umožní jednoduchou a rychlou přípravu na zkoušky. Součástí našeho videokurzu je diskuzní fórum na Facebooku, které vám umožní komunikovat s lektory.


Moderní učební metoda

Zcela podle svých možností můžete volit místo a čas svého studia. Každý má své vlastní tempo, odlišný denní cyklus a jinou strukturu osobních a pracovních povinností. Hromadné kurzy se Vašim možnostem nepřizpůsobí. Samostudium je tak jedinou volbou intenzívní přípravy.

Můžete si opakovaně přehrávat jednotlivé kapitoly. Naše videopřednášky jsou doplněny celou řadou obrázků a animací, které Vám učení zjednoduší.


Nízké náklady

Cena této moderní přípravy je zlomkem nákladů spojených s absolvováním běžného kurzu VMP.

Rychlý kontakt

lucie-kucerova
Lucie Kučerová
e:
t: +420 725 385 838
KORESPONDENČNÍ ADRESA
KurzVMP
Prostřední Lhota 11
262 03 Chotilsko
FAKTURAČNÍ ADRESA
Helvica s.r.o.
Petrovická 1476/16
100 00 Praha 10
IČ: 04714636
Facebook

Napište nám

Tyto webové stránky používají cookies. V případě, že souhlasíte s jejich použitím, klikněte na tlačítko "Souhlasím" níže. Detaily, jak s Vašimi daty nakládáme, najdete na stránce Zpracování osobních údajů.