MENU
kurz-vmp
Přidejte se k nám
Doražte na námi pořadané akce

Naše akce

Praktický kurz s kpt. Pavlem Kocfeldou

Holandsko 14. – 20. května 2017

Trapný pocit, který má Čech vždy, kdykoli vstupuje na cizí velikou loď a stesk, že mohutný tento prostředek národní rozpínavosti Čechům asi navždy zůstává nepřístupen, nutno potlačiti a přizpůsobiti se okolnostem.

Dr. J. Guth-Jarkovský

Vyřešili jsme to za vás a nabízíme praktický výcvik na lodi v Holandsku.

Týdenní pobyt na palubě motorové kajutové lodi vám umožní zopakovat si v praxi plavební předpisy, na které jste se připravili v rámci videokurzu VMP. Získat plavební praxi pro Osvědčení o výsledku ověření praktických dovedností při vedení malého plavidla, které potřebujete doložit k žádosti o zkoušku na SPS.

Kromě ovládání plavidla ve všech režimech plavby si vyzkoušíte připlouvání a odplouvání k molům, vyvazování plavidla, proplouvání mostů a plavebních komor a v neposlední řadě také práci s plavebními pomůckami jako jsou plavební mapy a plavební almanachy.

Bonusem takového týdne na lodi s kvalitním kapitánem, je rovněž možnost získat odpověď na všechny vaše dotazy, související s životem na lodi v zemi, kde je víc vody než pevniny a která má za sebou obrovskou tradici lodní dopravy a stavby lodí.

Zobrazit profil kpt. Kocfeldy

Návštěva starých přístavních měst vám umožní poznat historii a vodní svět Holandska co nejblíže a podrobně.

Takže až vyrazíte na první plavbu s rodinou nebo partou přátel, budete dokonale připraveni po všech stránkách a vaše dovolená na vodě bude bez stresu a starostí.

Objednávejte na info@kurzvmp.cz, nebo využijte formulář Napište nám.

Rychlý kontakt

lucie-kucerova
Lucie Kučerová
e: info@kurzvmp.cz
t: +420 725 385 838
KORESPONDENČNÍ ADRESA
KurzVMP
Zličínská 21
161 00 Praha 6
FAKTURAČNÍ ADRESA
Helvica s.r.o.
Petrovická 1476/16
100 00 Praha 10
IČ: 04714636
Facebook

Napište nám

1 + dva =